Vedd komolyan, ha magáznak!

Van egy kis gond a tegeződéssel. Illetve nem is azzal, a magázódással. A kis gond alapvetően a létezésében rejlik: alig-alig kerülünk olyan helyzetbe, ahol a „te” helyett az „Ön” kerül előtérbe. Megmondom őszintén, nekem eléggé hiányzik, mert magázódni élvezet! Korábban írtam már arról, hogy gyerekként hogyan képzeltem a felnőttek beszélgetéseit. Valahogy ilyen vonzódást éreztem a… Read More Vedd komolyan, ha magáznak!

Egy tál leves

Pezseg a belváros, amikor leülünk az asztalhoz, tombol a június, van vagy 30 fok árnyékban, amikor megjelenik a kínai étteremnél, letámasztja a biciklijét a szemközti falhoz, melléállítja a seprűt, a jobb kormányon fityeg a nejlonszatyor. Lassan ballag a bejárathoz, sötétbarnára cserzett a bőre, ápolatlan, vagy 15 évvel ezelőtt volt divat az a feliratos kabát, amit… Read More Egy tál leves